• Tel.: 663 733 978
 • E-Mail: oleander.ogrody@onet.pl
 • O nas

  Przedsiębiorstwo ogrodnicze Oleander zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów oraz terenów zieleni wszelkiego typu.


  N a s z e   o g r o d y   t w o r z y m y   z   p a s j ą …


  Aranżując przestrzeń ogrodową dbamy o szczegóły, pragniemy aby każdy ogród był odbiciem ludzkiego wnętrza i charakteru. To wszystko sprawia, że nasze realizacje są wyjątkowe i niepowtarzalne. Jednocześnie pamiętamy, że dobrze zaprojektowany ogród powinien być przede wszystkim funkcjonalny i wkomponowany w otaczający go krajobraz.

  Fachowa wiedza, umiejętności i doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów, począwszy od realizacji projektu, poprzez jego wykonanie, skończywszy na pielęgnacji.

  W trosce o najwyższą jakość wykonywanych usług współpracujemy z szerokim gronem specjalistów. Przy zakładaniu ogrodów dążąc do jak najwyżej jakości korzystamy z profesjonalnego sprzętu i materiałów cenionych producentów.

  Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w kraju, w związku z tym, możemy z pełną odpowiedzialnością udzielać gwarancji na dostarczone materiały oraz wykonane prace.

  Tworzymy ciekawe i oryginalne rozwiązania oparte na najnowszych technologiach. Wykorzystujemy przy tym bogatą, wciąż aktualizowaną wiedzę o produktach potrzebnych przy projektowania, wykonania i pielęgnowania ogrodu

  Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych materiałów i wykonywanych usług.

  W swoim dorobku możemy pochwalić się wieloma w pełni zrealizowanymi założeniami ogrodowymi. Niektórymi z nich zajmujemy się do tej pory prowadząc regularne konserwacje. Wszystko po to, aby zbudowane przez nas ogrody mogły służyć przez lata dając radość i zadowolenie ich właścicielom. Tworzymy z pasją, dlatego też klienci są zadowoleni i pełni usatysfakcjonowani.

  Zapewniamy szybką i w pełni profesjonalną realizację.

  Zapraszamy do przejrzenia zdjęć jak ogród wyglądał przed, w trakcie i po zakończeniu realizacji.